Karot Delme Samsun

Karot Delme Samsun

Karot Delme Samsun

Karot delme Samsun hizmetlerimizden yararlanmak için dilediğiniz zaman başvurularınızı firmamıza yapabilirsiniz. Uzman  ekibimiz beklentilerinize yanıt verecektir.

 Son Teknoloji Karot Makineleri

Samsun karot delme işlemleri son teknoloji olarak firmamız bünyesinde yer alıyor. Beton  zemin üzerinde bu şekilde pürüzsüz işlemler yapılmasını sağlamaktayız. Karot makinelerinde yer alan sabitleyiciler sayesinde delik açılmakta, silindir şeklinde iç kısım çıkarılmakta   bu  delik isteğe ve ihtiyaca göre çoğaltılabilmektedir.  Karot  işlerine hakim personellerimizle bu işlemlerde ideal sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Bulunduğunuz yerden başvuru yapabilir ve uygulamalarda soru işareti kalmadan hizmet alabilirsiniz. Sizlerin  memnuniyeti firmamızın en önemli amaçlarındandır. Kurumsal kimliğimizin memnuniyetle beslendiğinin bilincindeyiz.

Neden Karot Makinesi İsmi

 İngilizcede carrot – havuç anlamına gelen ve Türkçe okunuşu da karot olan isim karot delme Samsun işlemleri ile aynı kullanılmaktadır. Beton delme uygulamalarında betondan silindir şeklinde bir parça çıkarılır. Bu parça bir açıdan havuç çıkarma işlemine benzemektedir.  Yani beton zeminden silindir şeklinde parça bir makine ile çıkarılır ve bu işlem Samsun karot delme olarak isimlendirilir.   

 Tahribat Olmadan Karot Delme

Karot  delme Samsun  işlemleri her ne kadar basit gibi görünse de makinelerin kullanımından ön hazırlık ve sonraki işlemlere kadar titizlik gerektiren bir uygulamadır.  Ekibimiz kesme delmeye başlamadan önce tesisat detaylarına bakar ve engel bir durum olmasını kontrol eder. Daha sonra makineyi önceden çok kere bunu kullanan ve teknik bilgiye sahip  kişiler kullanıma başlar.  Zemine uygun bazı hallerde uç değişimi olabilir. Ancak genel olarak bu işlemlerde diğer bölümlerin tahribatını engellemek temel alınır.  Firmamız tüm süreçte dikkatli bir şekilde işlemlerini sürdürmektedir.

Numune Almada Karot Delme

Numune almak için karot delme işlemleri yapılabilmektedir.  Deprem için kontrol edilmesi gereken yerlerde kolon benzeri alanlarda bu parça alınır.  Parçanın alınması için makine yine prosedüre uygun şekilde işlem yapar. Olasılıkları da dikkate alarak işlemi sürdürür. Firmamıza deprem kontrol amaçlı da başvuru yapabilirsiniz.

 

Karot Delme Ücretleri

Samsun karot delme  ücretleri hangi alana ne kadar süre boyunca ve ne kadar delme olacağı ile ilgili bir durumdur. Sabit bir fiyat yerine delme ölçülerine göre birim fiyatla toplam miktar çarpımı değerlendirilir.

 

 12 Mart 2018, id:1202
telefonwhatsappmail