Samsun Beton Kesme Fiyatları

Samsun Beton Kesme Fiyatları

Samsun Beton Kesme Fiyatları

SAMSUN BETON KESME FİYATLARI

Beton kesme fiyatları Samsun’da, yapılacak işin yeri, konumu ve kesim yapılacak yerin uzaklığına göre farklılaşmakla birlikte belirli fakat kesin olmayan birkaç fiyat aralığı da bulunmaktadır.

Beton kesme fiyatları Samsun’da etkileyen belli başlı sebepler vardır. Bunlar;

  • Beton kesme fiyatları Samsun’da etkileyen sebeplerden bir tanesi kesilecek yapının özelliği ve ona uygun teknik ile makine ve araç gereç kullanımının dikkate alınmasıdır. Beton yapının ince ve kalın olması demir donatılı olması, koşulları beton kesimi fiyatının belirlenmesi önemli bir etkendir.
  • Yapılacak işte profesyonellik beton kesme fiyatları Samsun’da çok etki etmektedir. Sektörde tecrübesi olmayan makinelerle direkt olara bu işlere giren insanlar vardır. Jet Karot olarak eleman alımında tecrübeyi en öncelikli kriter olarak belirlemiştir. Beton yapının kesiminde yapılacak hatalar çok ciddi sonuçlar doğurabilir.
  • Beton kesimi yapılacak yapının uzaklığı fiyata etki etmesine rağmen sanıldığı gibi bir etkisi olmaz.. Yapılacak iş çok az olmadığı sürece il farklılığı aşırı bir fiyat farkına sebep olmadığını bizimle iletişime geçtiğinizde umuyoruz ki fark edecek işi profesyonel ellere uygun fiyatlarla emanet edeceksiniz.
  • Beton kesme fiyatları Samsun’da etki eden bir diğer faktörde işin yoğunluğudur. Bu nedenle bazen kesim fiyatlarında metrekaresi çok düşük çıkabilmektedir. Yapılacak için az olması, tüm durumlarda da geçerli olan giderler nedeniyle metre fiyatı olarak fiyat verilmesi uygun olmayacaktır. Jet Karot tüm kriterleri dikkate alarak beton kesimi için uygun fiyatlarını belirlemektedir.
  • Beton kesmenin uygulanacağı zemin durumu yapısı beton kesme birim fiyatını etkiler. Beton kesmenin yapılacağı işin büyüklüğü de beton kesme birim fiyatlarını etkiler. İşin yapılacağı yere olan mesafe yol ve barınma masrafları da beton kesme birim fiyatlarını etkilemektedir.

Bunların yanında beton kesme fiyatlarını etkiyen bir başka sebep de kesim yapılacak yere göre farklı kesim makinesi kullanımıdır.

Hidrolik Testere ile Beton Kesme Fiyatları Samsun

1 mt 25 cm kalınlık = 50.00 tl

1 mt 30 cm kalınlık = 60.00 tl

1 mt 35 cm kalınlık = 70.00 tl

1mt 40 cm kalınlık = 90.00 tl

Derz ile Beton Kesme Fiyatları Samsun

1 mt / cm = 3.00 tl

Jet Karot beton kesme fiyatlarında Samsun’ da kaliteden ödün vermeyecek şekilde, uygun fiyatlar vermektedir. İşinizle ilgili olarak bizimle iletişime geçebilir daha ayrıntılı beton kesim fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

 12 Temmuz 2018, id:7752
telefonwhatsappmail