Samsun Döşeme Kesme

Samsun Döşeme Kesme

Samsun Döşeme Kesme

SAMSUN DÖŞEME KESME

Bugün yönetmeliklerin büyük bir çoğunluğunda kesme gerilmeleri ne denli küçük olursa olsun kesme donatısı bulundurma zorunluluğu vardır. Döşeme kesme Samsun’da ki uygulaması, firmamız tarafından işinde usta karotçular ve son teknoloji makinalarıyla yapınıza hiçbir şekilde zarar vermeden, kolay, zaman ve maddi açıdan çok daha ucuz bir uygulamayla siz değerli müşterilerine sunmaya hazırdır.

Döşeme kesme Samsun işlemleri hidrolik beton kesme makinalarıyla yapılmaktadır. Hidrolik kesme makinesi kumandalı bir sitem olup el değmeden uzaktan demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız sulu, hidrolik raylı bir sistemdir.

Demir donatılı ve donatısız yatay-dikey ve düşey 45-90-180 derecelik açılarla çalışabilen hidrolik beton kesme makinesidir. Hidrolik beton kesme makinesi genel olarak özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden, kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılarak kesme işlemi gerçekleştirilir.

Hidrolik Beton Kesme makinalarının testere çapları: Q20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Elmaslı kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır.

Döşeme kesme Samsun dışında birçok uygulamada da kullanılan hidrolik beton kesme makinaları en fazla 1170 mm derinliğe kadar kesim yapar ve oldukça da güvenilir bir yöntemdir.

Hidrolik Beton Kesme makinaları darbesiz ve titreşimsiz olduğu için döşeme kesimi dışında kalan herhangi bir yerine zarar vermez. Bu nedenle hızlı ve temiz bir döşeme kesme Samsun’da mümkün kılar. Ayrıca döşeme kesme Samsun ‘da darbesiz ve titreşimsiz olduğu için kesim sonunda herhangi bir tamir gerektirmez. Döşeme kesme Samsun’da uzun yıllardır uygulama alanıdır. Zemin kesme, asfalt kesme . döşeme kesme Samsun gibi türleri bulunmaktadır.

Firmamız Jet Karot Hidrolikli Beton Kesme makineleriyle döşeme kesme Samsun’da profesyonel karotçularla sizlere hizmet vermeye hazırdır. Döşeme kesme Samsun ile ilgili bilgi almak Döşeme kesme Samsun makinelerini görmek ve döşeme kesme Samsun fiyat bilgisi için lütfen irtibat kurunuz.

 12 Temmuz 2018, id:7765
telefonwhatsappmail