Samsun Hidrolik Beton Kesme

Samsun Hidrolik Beton Kesme

Samsun Hidrolik Beton Kesme

SAMSUN HİDROLİK BETON KESME

Jet Karot hidrolik beton kesme Samsun Hizmetlerini düzenleyen hidrolik beton kesme Samsun şirketleri içerisindedir. Hidrolik beton kesme Samsun’ da yoğunlaşma nedeni yüksek derinlikte kesimlerin yapılması gerekli olan yapıların bulunmasıdır. Hidrolik beton kesme Samsun’da inşaat sektörünün önemli bir kolu haline gelmiştir.

Firmamız bünyesinde barındırdığı son teknoloji ürünleriyle oldukça zengin bir makina haznesine sahiptir. Karot Hidrolik Beton Kesme Samsun’da ki makineleri bunlardan sadece bir tanesidir. Hidrolik Beton Kesme Samsun’ da ki makinalar sayesinde istenilen her açıda ve istenilen her betonda beton kesme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Hidrolik Beton Kesme makinesi ile el değmeden uzaktan kumanda ile demir donatılı ve donatısız betonlarda titreşim yaratmadan, hasarsız, tahribatsız, sulu, hidrolik raylı bir sistemdir. Hidrolik Beton Kesme makinalarının testere çapları :Q 20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Elmaslı kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır

Kapı, pencere açımlarında, parapet kesimleri gibi her türlü işlemde düz ve pürüzsüz bir kesim işlemi yapılmaktadır. Perde, kiriş, kolon, döşeme gibi bir çok betonarme yapı da kullanılan Hidrolik Beton Kesme makinası, istenilen yere yatay ve dikey olarak monte edilir, özel olarak dizayn edilmiş olan bir rayın üzerinde bulunan ve kesici üniteye bağlı olan bir testere sisteminden yararlanılır. Bu testere motordan aldığı güç ile rayın üzerinde hareket ederek beton kesme işlemini gerçekleştirir. Bu uygulamada beton kesme işlemi hatasız ve herhangi bir çatlak yaratmadan gerçekleştirilir.

Bina yıkımında da kullanılan Hidrolik Beton Kesme Samsun makinaları, en fazla 1170 mm derinlikte beton kesimini yapar ve oldukça da güvenilir bir yöntemdir. Hidrolik Beton Kesme Samsun makinaları darbesiz ve titreşimsiz olduğu için yapıya herhangi bir zarar vermez. Bu nedenle hızlı ve temiz bir beton kesme imkanı sağlar. Hidrolik Beton Kesme Samsun makinaları sayesinde yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz.

Hidrolik Beton Kesme makinaları isteğe ve koşullara bağlı olarak büyük ebatlarda da beton kesme işlemini gerçekleştirmektedir. Firmamız Jet Karot Hidrolikv Beton Kesme Samsun makinalarıyla havalandırma boşlukları, şaft açımları, tabliye tadilatları, kalın beton kesimleri, kapı ve pencere açımları, asfalt kesimi ve onarımı, inşaat derzleri ve kontrol derzleri, merdiven şaftları gibi birçok işlemi profesyonel karotçular sizlere hizmet vermeye hazırdır.

 

 12 Temmuz 2018, id:7773
telefonwhatsappmail